Dilek Halı Yıkama

+90 (0352) 337 67 77

+90 (0534) 301 12 72

Hakkımızda

Home»Hakkımızda

Halılar evinizin en kirlenmeye müsait unsurlarından biri. İyi temizlenmediği zaman sağlık problemlerine yol açabilir. Biz kayseri dilek halı yıkama fabrikası olarak bu konunun hassasiyetini biliyor ve halılarınızı kendi sağlığımızı korur gibi temizliyoruz. İlk gün ki temizliğine getirene kadar itina ile yıkıyor ve kurutuyoruz. Kayseri halı yıkama olarak son teknoloji ürün ve aletler ile halılarınızı yıkıyoruz. Halılarınızı yıkarken el değmeden tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkıyoruz.

Çoğunlukla halı yıkama firmalarında görülen üzerine çizme ile basarak halı yıkama tekniğini kesinlikle kullanmıyoruz. Aynı zamanda en önemli hijyen unsurlarından olan yorgan ve battaniyeleri de aynı titizlikte yıkıyoruz. Kayseri yorgan yıkama ünitemiz bünyemizde bulunan uzman personeller ile çalışıyoruz. Ürünlerinizi yıkayıp kuruttuktan sonra ambalajlayarak kirden ve tozdan koruyoruz. Kayseri battaniye yıkıma işlemlerinde de yorganınıza ve halınıza gösterdiğimiz özeni gösteriyoruz. Ürünleri özelliklerini ve üretim maddelerini gözeterek temizliyoruz. Böylece ürünlerinizde herhangi bir yıpranmaya imkan vermeden güvenle temizliyor ve size teslim ediyoruz.

Ücretsiz servisimiz ile evinizden alıyor daha sonra temizlenme işlemi bittikten sonra evinize bırakıyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir politika yürütüyoruz. En güvenilir ve kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmayı amaçlıyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu güne kadar durağanlıktan kaçıyor hizmet kalitemizi her geçen gün arttırıyoruz. Yeni teknolojileri takip ediyor ve içeriği en temiz ürünler ile ürünlerinizi sağlıklı bir şekilde temizliyoruz.